Volleybal
|
Volleybal: een sport voor iedereen van 6 jaar tot 60+. Een gezonde manier om met je lichaam bezig te zijn. Gewoon voor je plezier of om de stress en spanningen van alle dag van je af te spelen. Ontspanning door gezonde inspanning in een team, als recreant of als competitie. |
|
Belangstelling? Kom dan eens kijken op de trainingsavond van onze competitiespelers in de sporthal "Groenendaal" of van onze recreatieve spelers in de sportzaal van de Evenaarschool, de Guido Gezelleschool in Hillegom of de Sporthal "Groenendaal". Doe vrijblijvend een keertje mee om de sfeer te proeven.
Volleybal is ook een ideale sport voor de jeugd, want:
-
het stimuleert als teamsport de sociale omgang met vriendjes en vriendinnetjes;
-
het is een beweeglijke sport met een leuk spelelement;
-
het is een zaalsport, dus niet afhankelijk van weersomstandigheden.
In de afgelopen seizoenen hebben we voor de meisjes en jongens vanaf 6 jaar een voor deze groep wat actievere vorm van het volleybalspel kunnen introduceren, het zogeheten circulatievolleybal. De bal wordt over het net gegooid en gevangen. De moeilijke techniek van bovenhands en onderhands spelen wordt spelenderwijs aangeleerd.
U heeft belangstelling, maar u wilt nog wat meer weten? Bel dan:
Voor jeugd:
Sjaak Griffioen telefoon 023 - 5242778 Voor volwassenen: Leo v.d. Prijt telefoon 023 - 5287039
|